POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Cadeauset bevat extra leren band, kunststof band en bandwissel gereedschap.
Specificaties
| Ean | 7612657030052 |
| Diameter | 42 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
Swiss Military 3+2
3 + 2 jaar garantie op Swiss Military Hanowa horlgesSwiss Military Hanowa horloges worden standaard geleverd met 3 jaar garantie. Wanneer u uw nieuwe horloge registreert via de Swiss Military website www.swissmilitary.ch ontvangt u bovendien gratis 2 jaar extra garantie. Alle informatie vindt u op het garantiekaartje bij uw aankoop. |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - (Sub-)wijzerplaat |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf |
| Ean | 7612657030052 |
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Serie | Land |
| Naam | Opportunity |
| Jaar | 2014 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Ja |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zilver |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Glow, Glow, Rood |
| Kastcode | 06-8041 |
| Diameter | 42 mm |
| Kastdikte | 9.7 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Saffier |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 8171 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||
|
|||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | (Sub-)wijzerplaat |
| Stopwatch / Chronograaf |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.