POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
G-Shock Historische Collectie - 2025
Dit product behoort tot de historische collectie van G-Shock . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | GLX-S5610-2 |
| Ean | 4549526405730 |
| Diameter | 40.5 mm |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - digitaal |
| Kalender | Datum - digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/100 seconden, 24 uur - Verstreken tijd - Tussentijden - 2 finish tijden |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4549526405730 |
| Merk | G-Shock |
| Serie | Classic Style |
| Naam | G-Lide X Bettylou Sakura Johnson |
| Jaar | 2025 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | digitaal |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Kleur Wijzerplaat | Lichtblauw |
| Kastcode | GLX-S5610 |
| Diameter | 40.5 mm |
| Kastdikte | 11 mm |
| Materiaal | Bio-plastic |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Lichtblauw |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | NVT |
| Uurwerk nr. | 3559 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Bio-plastic |
| Bandbreedte | 24 mm |
| Breedte bandaanzet | 16 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Lichtblauw |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 70 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 115 mm |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 145 mm - 200 mm |
| Uren | digitaal |
| Minuten | digitaal |
| Seconden | digitaal |
| Tijdzones | Thuisstad instelling, Wereldtijd |
| 24-uur indicator | AM/PM indicator, Digitale keuze 12- of 24 uurs notatie |
| Maanfase | Maanfase voor ingestelde datum, Maanfase voor ingestelde locatie |
| Zomer-/wintertijd instelling |
| Datum | digitaal |
| Dag | digitaal |
| maand | digitaal |
| Auto Kalender | digitaal |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/100 seconden, 24 uur, Verstreken tijd, Tussentijden, 2 finish tijden |
| Timer(s) | Terugtel timer 1/1 seconden-24 uur, Automatisch herhalen |
| Uursignaal | |
| Geluid alarm(en) | Snooze Functie, Maandelijks alarm, Datum alarm, 3 dagelijkse alarmen |
| Lichtsignaal |
| Getijden display |
| LED verlichting | Casio Super Illuminator |
| Knopgeluiden aan/uit |
| Schokbestendig |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.