POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Casio Historische Collectie - 2022
Dit product behoort tot de historische collectie van Casio . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 4549526319631 |
| Diameter | 38 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - digitaal |
| Kalender | Datum - digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 100 seconden/1 uur |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal - digitaal |
Dit is het horlogebandje waarmee het horloge door de fabrikant wordt geleverd.
Houd me op de hoogte
Momenteel is de originele riem niet op voorraad. Hij is echter wel in bestelling. Laat uw gegevens achter als u wilt weten wanneer dit product weer op voorraad is. U kunt natuurlijk ook een alternatief kiezen dat nu verkrijgbaar is.
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4549526319631 |
| Merk | Casio |
| Serie | Vintage |
| Naam | Vintage Iconic |
| Jaar | 2022 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | digitaal |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zilver |
| Kastcode | A1000 |
| Diameter | 38 mm |
| Kastdikte | 7.3 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Druk kroon |
| Uurwerk nr. | 3479 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type band | Mesh band (Milanese) |
| Bandbreedte | 21 mm |
| Breedte bandaanzet | 18 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Milanese sluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Quick release bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 205 mm |
| Originele band |
|
| Uren | digitaal |
| Minuten | digitaal |
| Seconden | digitaal |
| 24-uur indicator | Digitale keuze 12- of 24 uurs notatie, AM/PM indicator |
| Datum | digitaal |
| Dag | digitaal |
| Auto Kalender | digitaal |
| Stopwatch / Chronograaf | 100 seconden/1 uur |
| Uursignaal | digitaal |
| Geluid alarm(en) | 1 dagelijks alarm |
| Backlight | LED-achtergrondverlichting |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.