POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Bering Historische Collectie -
Dit product behoort tot de historische collectie van Bering . Het is niet meer te koop/leverbaar.
| Ean | 4894041978437 |
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 16 mm |
| Breedte bandaanzet | 16 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 16 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Roségoud |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 70 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 115 mm |
| Type Bevestiging | Schroeven |
| Rechte aanzet | Nee |
De horloge banden bevallen zeer goed! Mijn horloge banden waren toe aan vervanging. Na een lange zoektocht bij winkels en online stores, vond ik ze uiteindelijk bij horloge.nl. Binnen 1 dag had ik ze in huis en bij de horlogemaker heb ik ze vervangen. Nu kan ik eindelijk mijn horloge weer met plezier dragen.
De horloge banden bevallen zeer goed! Mijn horloge banden waren toe aan vervanging. Na een lange zoektocht bij winkels en online stores, vond ik ze uiteindelijk bij horloge.nl. Binnen 1 dag had ik ze in huis en bij de horlogemaker heb ik ze vervangen. Nu kan ik eindelijk mijn horloge weer met plezier dragen.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.