POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Bering Historische Collectie -
Dit product behoort tot de historische collectie van Bering . Het is niet meer te koop/leverbaar.
| Ean | 4894041980560 |
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless steel mesh bracelet |
| Type band | Mesh band (Milanese) |
| Bandbreedte | 30 mm |
| Breedte bandaanzet | 30 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 22 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Milanese sluiting |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 90 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 130 mm |
| Type Bevestiging | Schroeven |
| Rechte aanzet | Nee |
De band is origineel en zo draagt hij ook. Niets op aan te merken.
Das Band ist original und so trägt es sich auch. Nix zu meckern.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.