POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Timex Historische Collectie - 2024
Dit product behoort tot de historische collectie van Timex . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 0194366253146 |
| Diameter | 43 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Outdoor | Kompas - analoog |
| Duiken en watersporten | Getijden volgen - Getijdenklok |
| Ean | 0194366253146 |
| Merk | Timex |
| Serie | Expedition |
| Naam | Expedition North |
| Jaar | 2024 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Kastcode | TW2V64400 |
| Diameter | 43 mm |
| Kastdikte | 13 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Saffier |
| Kroon | Trek kroon |
| Materiaal bezel | Roestvrij staal |
| Functie ring | Kompas |
| Draaiende ring | Bi-directioneel |
| Uurwerk nr. | M314 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||
|
|||||||||||||||
| Materiaal Band | Eco-leer |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Bruin |
| Kleur stiksel | Meerkleurig |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Quick release bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
| Kompas | analoog |
| Thermometer |
| Getijden volgen | Getijdenklok |
| Backlight | Timex INDIGLO |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.