POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeรซn
Productomschrijving
Dit Swiss Military Hanowa horloge heeft een kast gemaakt van Staal zilver met een diameter van 45 mm en is voorzien van een Rubber band. In de kast bevindt zich een Ronda kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Mineraalglas met saffiercoatingglas.
Het horloge is 5ATM. Dit betekent dat het horloge geschikt is om mee te douchen. Verder wordt het horloge geleverd met Swiss Military 3+2.
.
Specificaties
| Ean | 7612657097093 |
| Diameter | 45 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
Swiss Military 3+2
3 + 2 jaar garantie op Swiss Military Hanowa horlgesSwiss Military Hanowa horloges worden standaard geleverd met 3 jaar garantie. Wanneer u uw nieuwe horloge registreert via de Swiss Military website www.swissmilitary.ch ontvangt u bovendien gratis 2 jaar extra garantie. Alle informatie vindt u op het garantiekaartje bij uw aankoop. |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Ean | 7612657097093 |
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Serie | Aqua |
| Naam | Seaman |
| Jaar | 2019 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Ja |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Wit, Wit, Wit |
| Kastcode | 06-4327 |
| Diameter | 45 mm |
| Kastdikte | 12.8 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Mineraalglas met saffiercoating |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 515.SW ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Siliconen/Rubber |
| Bandbreedte | 28 mm |
| Breedte bandaanzet | 16 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Groen |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 170 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
Ja, ik vond het geweldig.
Yes, loved it.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.