POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Swatch Historische Collectie - 2023
Dit product behoort tot de historische collectie van Swatch . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 7610522873698 |
| Diameter | 33 mm |
| Waterdichtheid | 2 bar (niet waterdicht) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Ean | 7610522873735 |
| Materiaal Band | Bio-plastic |
| Bandbreedte | 21 mm |
| Breedte bandaanzet | 16 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 16 mm |
| Kleur Band | Grijs |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Grijs |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 80 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 110 mm |
| Type Bevestiging | Stalen pennen |
| Rechte aanzet | Nee |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 7610522873698 |
| Merk | Swatch |
| Serie | What If - Square |
| Naam | What If... Grey? |
| Jaar | 2023 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Ja |
| Waterdichtheid | 2 bar (niet waterdicht) |
| Kleur Wijzerplaat | Wit |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zwart, Zwart, Zwart |
| Kastcode | SO34M700 |
| Diameter | 33 mm |
| Kastdikte | 10 mm |
| Materiaal | Bioceramic |
| Kastvorm | Vierkant |
| Kleur kast | Grijs |
| Materiaal kastdeksel | Bioceramic |
| Kastdeksel | Kast met batterijklep |
| Type glas | Acryl |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | SW-SO34-DD ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Bio-plastic |
| Bandbreedte | 21 mm |
| Breedte bandaanzet | 16 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 16 mm |
| Kleur Band | Grijs |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Grijs |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Stalen pennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
| Dag | Venster |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.