POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Swatch Historische Collectie - 2021
Dit product behoort tot de historische collectie van Swatch . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 7610522849648 |
| Diameter | 43 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 7610522849648 |
| Merk | Swatch |
| Serie | Irony - Chrono New |
| Naam | Boxengasse Again |
| Jaar | 2021 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Ja |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Wit, Wit, Zwart |
| Kastcode | YVS423GC |
| Diameter | 43 mm |
| Kastdikte | 12 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Kast met batterijklep |
| Type glas | Acryl |
| Kroon | Trek kroon |
| Materiaal bezel | Roestvrij staal |
| Functie ring | Tachymeter |
| Uurwerk nr. | SW-YV ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Bandbreedte | 21 mm |
| Breedte bandaanzet | 21 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen en veiligheidsklep |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Stalen pennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer, Kleine seconde sub-wijzerplaat |
| Datum | Venster |
| Stopwatch / Chronograaf |
Het horloge was zeer goed en uitstekend
The watch was very good und excelent
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.