POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Skagen Historische Collectie - 2014
Dit product behoort tot de historische collectie van Skagen . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 4013496916423 |
| Diameter | 26 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4013496916423 |
| Merk | Skagen |
| Naam | Ancher |
| Jaar | 2014 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur Wijzerplaat | Wit |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Kastcode | SKW7202 |
| Diameter | 26 mm |
| Kastdikte | 7.7 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Goud |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 2035 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type band | Mesh band (Milanese) |
| Bandbreedte | 14 mm |
| Breedte bandaanzet | 14 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 14 mm |
| Kleur Band | Goud |
| Type sluiting | Milanese sluiting |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Schroeven |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 190 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.