POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Seiko Historische Collectie - 2024
Dit product behoort tot de historische collectie van Seiko . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | SWR095 |
| Ean | 4954628253842 |
| Diameter | 18.9 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Materiaal Band | Leer |
| Type materiaal | Kalfsleer |
| Bandbreedte | 14 mm |
| Breedte bandaanzet | 14 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 12 mm |
| Kleur Band | Beige |
| Kleur stiksel | Beige |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 65 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 110 mm |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4954628253842 |
| Merk | Seiko |
| Naam | SWR095P1 |
| Jaar | 2024 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur Wijzerplaat | Beige |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zwart, Zwart |
| Kastcode | 4N30-00H0 |
| Diameter | 18.9 mm |
| Kastdikte | 4.9 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 4N30 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 14 mm |
| Breedte bandaanzet | 14 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 12 mm |
| Kleur Band | Beige |
| Kleur stiksel | Beige |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 145 mm - 190 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
Seiko kwaliteitshorloge zoals verwacht en professionele service van Watch.nl.
Quality Seiko watch as expected and professional service from Watch.co.uk.Thankyou
Ja! .....a Seiko horloge van hoge kwaliteit.
Yes! .....a quality Seiko watch.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.