POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Seiko Historische Collectie - 2017
Dit product behoort tot de historische collectie van Seiko . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | SSB299 |
| Ean | 4954628220332 |
| Diameter | 44 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/1 seconde, 1 uur |
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4954628220332 |
| Merk | Seiko |
| Naam | Chronograph |
| Jaar | 2017 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Rood |
| Kastcode | 8T63-00G0 |
| Diameter | 44 mm |
| Kastdikte | 12.1 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kroon | Trek kroon |
| Materiaal bezel | Roestvrij staal |
| Functie ring | Tachymeter |
| Draaiende ring | Geen - Vast |
| Uurwerk nr. | 8T63 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| 24-uur indicator | Analoge wijzerplaat |
| Datum | Venster |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/1 seconde, 1 uur |
Ik ben dol op het ontwerp van het horloge. Het is de tweede van dit model die ik heb gekocht. De eerste ging maar 5 jaar mee en werd toen onherstelbaar.
Me encanta el diseño del reloj. Es el segundo de este modelo que compró. El primero solo me duró 5 años y luego se volvió irreparable.
Horloge overtrof alle verwachtingen
Relógio superou todas as expectativas
Ik kocht het omdat ik dacht dat het erg mooi, modern en jong was, en omdat ik dacht dat het merk betrouwbaar en van goede kwaliteit was. Het stelde me niet teleur toen ik het ontving.
Comprei-o por o achar muito bonito, moderno, jovem e por considerar a marca fiável e de qualidade. Não me desiludiu quando o recebi.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.