POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Rolex Historische Collectie - 1987
Dit product behoort tot de historische collectie van Rolex . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Diameter | 36 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie | 6 maanden HWG Pre-owned garantie / Retourtermijn 15 dagen |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Merk | Rolex |
| Serienummer | I497259 |
| Jaar | 1987 Lente/Zomer |
| Swiss Made | Ja |
| Originele doos | Nee |
| Originele papieren | Nee |
| Staat van de kast | Zeer goed |
| Staat van het uurwerk | Zeer goed |
| Staat van het glas | Zo goed als nieuw |
| Wijzerplaat + wijzers | Zo goed als nieuw |
| Staat van de bezel | Zo goed als nieuw |
| Staat van de band | Redelijk |
| Datum | 2023-05-05 |
| Druk | 5 Bar |
| Resultaat | OK |
| Testdatum | 2023-05-06 |
| Frequentie | 28.800 |
| Testsnelheid s/d | 6.3 |
| Tikgetal (ms) | 0.3 |
| Amplitude | 224 |
| Kastcode | 16234 |
| Diameter | 36 mm |
| Kastdikte | 12 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Saffier |
| Kroon | Geschroefde kroon |
| Materiaal bezel | Roestvrij staal |
| Kleur Wijzerplaat | Zilver |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Uurwerk nr. | 3135 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Bandbreedte | 18 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 200 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.