POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Roamer Historische Collectie - 2023
Dit product behoort tot de historische collectie van Roamer . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 7640338951204 |
| Diameter | 17 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
Roamer 2+5
2 + 5 jaar garantie op nieuwe Roamer horlogesRoamer horloges worden standaard geleverd met 2 jaar garantie. Wanneer u uw nieuwe horloge binnen 90 dagen na aankoop registreert via de Roamer.ch website ontvangt u bovendien gratis 5 jaar extra garantie. |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Ean | 7640338951204 |
| Merk | Roamer |
| Serie | Elegance |
| Naam | Elegance |
| Jaar | 2023 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Ja |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur Wijzerplaat | Beige |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Goud, Goud |
| Kastcode | 866845 |
| Diameter | 17 mm |
| Kastdikte | 6 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Goud |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Type glas | Enkelvoudig ontspiegeld saffierglas |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 751 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Bandbreedte | 12 mm |
| Breedte bandaanzet | 12 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 7 mm |
| Kleur Band | Goud |
| Type sluiting | Sieraadsluiting |
| Kleur sluiting | Goud |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 140 mm - 185 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.