POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Philipp Plein Historische Collectie - 2021
Dit product behoort tot de historische collectie van Philipp Plein . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 7630615107141 |
| Diameter | 47 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
| Ean | 7630615107141 |
| Merk | Philipp Plein |
| Jaar | 2021 Herfst/Winter |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur Wijzerplaat | Grijs |
| Kastcode | PWHAA1121 |
| Diameter | 47 mm |
| Kastdikte | 12 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | RD1765 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||
|
|||||||||
| Materiaal Band | Metaal |
| Type materiaal | Roestvrij staal |
| Bandbreedte | 27 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.