POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Maserati Historische Collectie - 2022
Dit product behoort tot de historische collectie van Maserati . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 8056783027750 |
| Diameter | 42 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
Dit zijn de bandjes die het meest overeenkomen met uw originele bandje.
| Ean | 8056783027750 |
| Merk | Maserati |
| Serie | Epoca |
| Naam | Epoca |
| Jaar | 2022 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Donker blauw |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Kastcode | 8823118012 |
| Diameter | 42 mm |
| Kastdikte | 13.5 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Donker grijs |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Doorzichtig |
| Type glas | Mineraalglas met saffiercoating |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | NH70 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type band | Mesh band (Milanese) |
| Bandbreedte | 21 mm |
| Breedte bandaanzet | 21 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Donker grijs |
| Type sluiting | Milanese sluiting |
| Kleur sluiting | Donker grijs |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 75 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 110 mm |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.