POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
LIP Historische Collectie -
Dit product behoort tot de historische collectie van LIP . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 3389556716731 |
| Diameter | 40 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - (Sub-)wijzerplaat |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 3389556716731 |
| Merk | LIP |
| Serie | Himalaya |
| Naam | Himalaya 40 Bi-Compax |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur Wijzerplaat | Wit |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zwart, Zwart, Zwart |
| Kastcode | 671673 |
| Diameter | 40 mm |
| Kastdikte | 12 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Saffier |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | VH64 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Kleur stiksel | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 170 mm - 220 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | (Sub-)wijzerplaat |
| Dag | (Sub-)wijzerplaat |
Een heel fijn horloge, discreet en elegant, met de kenmerkende witte wijzerplaat waar LIP naar op zoek was.
Très belle montre, discrète et élégante avec un cadran blanc particulier que recherchait LIP.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.