POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
LIP Historische Collectie - 2024
Dit product behoort tot de historische collectie van LIP . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 3389556713822 |
| Diameter | 39 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Ean | 3389556713822 |
| Merk | LIP |
| Serie | General de Gaulle |
| Naam | General De Gaulle 39 Squelette |
| Jaar | 2024 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur Wijzerplaat | Antraciet |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zwart, Zwart, Zwart |
| Kastcode | 671382 |
| Diameter | 39 mm |
| Kastdikte | 12 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Tonvormig |
| Kleur kast | Antraciet |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Enkelvoudig ontspiegeld saffierglas |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | NH72 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Antraciet |
| Type sluiting | Vlindersluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Antraciet |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.