POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Ice-Watch Historische Collectie - 2024
Dit product behoort tot de historische collectie van Ice-Watch . Het is niet meer te koop/leverbaar.
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type materiaal | |
| Type band | Mesh band (Milanese) |
| Bandbreedte | 18 mm |
| Breedte bandaanzet | 18 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Roségoud |
| Type sluiting | Milanese sluiting |
| Kleur sluiting | Roségoud |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
Product en bestelling zijn prima verlopen
Product en bestelling zijn prima verlopen
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.