POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Swatch Historische Collectie - 2007
Dit product behoort tot de historische collectie van Swatch . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 7610522282582 |
| Diameter | 40 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie | Squiggly garantie |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf |
| Ean | 7610522433199 |
| Materiaal Band | Siliconen |
| Bandbreedte | 19.7 mm |
| Kleur Band | Rood |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 80 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 110 mm |
| Type Bevestiging | Stalen pennen |
| Rechte aanzet | Nee |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 7610522282582 |
| Merk | Swatch |
| Serie | Irony Chrono |
| Naam | Game Starter |
| Jaar | 2007 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Ja |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zilver |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zwart, Zwart, Rood |
| Kastcode | YCS487 |
| Diameter | 40 mm |
| Kastdikte | 12.5 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Kast met batterijklep |
| Type glas | Acryl |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | SW-YC-D ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Siliconen/Rubber |
| Bandbreedte | 19.7 mm |
| Kleur Band | Rood |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Stalen pennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Kleine seconde sub-wijzerplaat |
| Datum | Venster |
| Stopwatch / Chronograaf |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.