POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Tissot Historische Collectie - 2015
Dit product behoort tot de historische collectie van Tissot . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 7611608274552 |
| Ean | 7613179301132 |
| Materiaal Band | Leer |
| Extra info | Textile and leather |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Kleur stiksel | Rood |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Grijs |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 75 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 115 mm |
| Type Bevestiging | Stalen pennen |
| Rechte aanzet | Nee |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 7611608274552 |
| Merk | Tissot |
| Serie | T-Touch |
| Naam | T-Touch Jungfraubahn |
| Jaar | 2015 Onbekend |
| Tijdsaanduiding | Analoog - Digitaal |
| Swiss Made | Ja |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Glow, Glow |
| Kastcode | T091420 |
| Materiaal | Titanium |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Grijs |
| Materiaal kastdeksel | Titanium |
| Kroon | Druk kroon |
| Uurwerk nr. | E84.301 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||
|
|||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Kleur stiksel | Rood |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Grijs |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Stalen pennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 170 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.