POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Seiko Historische Collectie - 2010
Dit product behoort tot de historische collectie van Seiko . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | SNDC05 |
| Ean | 4954628129413 |
| Diameter | 38 mm |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf |
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met veiligheidsklep |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Ean | 4954628129413 |
| Merk | Seiko |
| Naam | Chronograph |
| Jaar | 2010 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Kastcode | 7T92-0LH0 |
| Diameter | 38 mm |
| Uurwerk nr. | 7T92 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||
|
|||||||||||
| Materiaal Band | Metaal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met veiligheidsklep |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
| Stopwatch / Chronograaf |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.