POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
G-Shock Historische Collectie - 2006
Dit product behoort tot de historische collectie van G-Shock . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Diameter | 46 mm |
Dit is het horlogebandje waarmee het horloge door de fabrikant wordt geleverd.
Houd me op de hoogte
Momenteel is de originele riem niet op voorraad. Hij is echter wel in bestelling. Laat uw gegevens achter als u wilt weten wanneer dit product weer op voorraad is. U kunt natuurlijk ook een alternatief kiezen dat nu verkrijgbaar is.
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Merk | G-Shock |
| Naam | G-314 |
| Jaar | 2006 Onbekend |
| Kastcode | G-314RL |
| Diameter | 46 mm |
| Uurwerk nr. | 4367 ( Bekijk specificaties ) | ||
|
|||
| Materiaal Band | Siliconen/Rubber |
| Bandbreedte | 26 mm |
| Breedte bandaanzet | 16 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.