POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
G-Shock Historische Collectie - 2023
Dit product behoort tot de historische collectie van G-Shock . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | DW-5040PG-1ER |
| Ean | 4549526345005 |
| Diameter | 42.8 mm |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - digitaal |
| Kalender | Datum - digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/1 seconde, 24 uur - 100 seconden/1 uur - Verstreken tijd - Tussentijden - 2 finish tijden |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
G-Shock 26 mm Zwarte resin band
G-Shock 26 mm Zwarte resin band
G-Shock 26 mm Zwarte resin band
G-Shock 26 mm Zwarte resin band
| Ean | 4549526345005 |
| Merk | G-Shock |
| Serie | Classic Style |
| Naam | 40th Anniversary |
| Jaar | 2023 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | digitaal |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Kastcode | DW-5040PG |
| Diameter | 42.8 mm |
| Kastdikte | 13.8 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Druk kroon |
| Materiaal bezel | Bio-plastic |
| Uurwerk nr. | 3421-Casio ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Resin |
| Type materiaal | Bio-plastic |
| Bandbreedte | 26 mm |
| Breedte bandaanzet | 16 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Goud |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | digitaal |
| Minuten | digitaal |
| Seconden | digitaal |
| 24-uur indicator | Digitale keuze 12- of 24 uurs notatie, AM/PM indicator |
| Datum | digitaal |
| Dag | digitaal |
| maand | digitaal |
| Auto Kalender | digitaal |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/1 seconde, 24 uur, 100 seconden/1 uur, Verstreken tijd, Tussentijden, 2 finish tijden |
| Timer(s) | Terugtel timer 1/1 seconden-24 uur, Automatisch herhalen |
| Uursignaal | |
| Geluid alarm(en) |
| Backlight |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.