POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Alpina Historische Collectie - 2019
Dit product behoort tot de historische collectie van Alpina . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | AL-247 |
| Diameter | 42 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Materiaal Band | Textiel |
| Extra info | Nylon |
| Bandbreedte | 21 mm |
| Breedte bandaanzet | 21 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 21 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Kleur stiksel | Wit |
| Type sluiting | Geen |
| Kleur sluiting | NVT |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 75 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 120 mm |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Merk | Alpina |
| Naam | Startimer Pilot |
| Jaar | 2019 Onbekend |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zwart, Zwart, Zwart |
| Kastcode | AL240/247X4SP6/4FBSP6 |
| Diameter | 42 mm |
| Kastdikte | 9.4 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Saffier |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | AL-247 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||
|
|||||||||
| Materiaal Band | Textiel |
| Bandbreedte | 21 mm |
| Breedte bandaanzet | 21 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 21 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Kleur stiksel | Wit |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Tijdzones | Dual time / GMT |
| Datum | Venster |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.