POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Hugo Boss Historische Collectie - 2022
Dit product behoort tot de historische collectie van Hugo Boss . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 7613272527101 |
| Diameter | 44 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf |
Dit is het horlogebandje waarmee het horloge door de fabrikant wordt geleverd.
Houd me op de hoogte
Wij hebben deze riem nog niet op voorraad, maar hij is wel verkrijgbaar bij onze leverancier. Laat uw gegevens achter en wij zorgen ervoor dat het product binnenkort voor u beschikbaar is. Zodra het beschikbaar is, sturen wij u een e-mail. U kunt natuurlijk ook kiezen voor een geschikt alternatief dat beschikbaar is!
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 7613272527101 |
| Merk | Hugo Boss |
| Naam | Center Court |
| Jaar | 2022 |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Beige |
| Kastcode | HB.493.1.34.3847 |
| Diameter | 44 mm |
| Kastdikte | 11.1 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Antraciet |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | JS10 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Siliconen/Rubber |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Kleur Band | Grijs |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Antraciet |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| 24-uur indicator | Analoge wijzerplaat |
| Stopwatch / Chronograaf |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.