POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Guess Historische Collectie - 2024
Dit product behoort tot de historische collectie van Guess . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 0091661545870 |
| Diameter | 48 mm |
| Waterdichtheid | - nvt. |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - (Sub-)wijzerplaat |
| Ean | 0091661545870 |
| Merk | Guess |
| Serie | Guess Trend |
| Naam | King |
| Jaar | 2024 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | - nvt. |
| Kleur Wijzerplaat | Grijs |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Groen, Groen, Groen |
| Kastcode | GW0806 |
| Diameter | 48 mm |
| Kastdikte | 13 mm |
| Materiaal | Resin |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Meerkleurig |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | VX9J ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Resin |
| Bandbreedte | 24 mm |
| Breedte bandaanzet | 24 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 22 mm |
| Kleur Band | Grijs |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| 24-uur indicator | Analoge wijzerplaat |
| Datum | (Sub-)wijzerplaat |
| Dag | (Sub-)wijzerplaat |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.