POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
G-Shock Historische Collectie - 2025
Dit product behoort tot de historische collectie van G-Shock . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | DWN-5600-1 |
| Ean | 4549526417092 |
| Diameter | 20 mm |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - digitaal |
| Kalender | Datum - digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/100 seconden |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal |
| Ean | 4549526417092 |
| Merk | G-Shock |
| Serie | Classic Style |
| Naam | DWN-5600 Nano Ring |
| Jaar | 2025 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | digitaal |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Kastcode | DWN-5600 |
| Diameter | 20 mm |
| Kastdikte | 7.5 mm |
| Materiaal | Bio-plastic |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Druk kroon |
| Uurwerk nr. | 3592 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Bio-plastic |
| Bandbreedte | 12 mm |
| Breedte bandaanzet | 7 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 8 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Schroef |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 48 mm - 82 mm |
| Uren | digitaal |
| Minuten | digitaal |
| Seconden | digitaal |
| Tijdzones | Dual time / GMT |
| 24-uur indicator | Digitale keuze 12- of 24 uurs notatie, AM/PM indicator |
| Datum | digitaal |
| Dag | digitaal |
| maand | digitaal |
| Auto Kalender | digitaal |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/100 seconden |
| Uursignaal | |
| Lichtsignaal |
| LED verlichting |
100%
100%
Het is een verzamelobject, erg leuk om af en toe te dragen.
Si tratta di un oggetto per collezionisti, molto divertente da indossare occasionalmente.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.