POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
G-Shock Historische Collectie - 2025
Dit product behoort tot de historische collectie van G-Shock . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | GA-V01-9A |
| Ean | 4549526398827 |
| Diameter | 49 mm |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/100 seconden - Verstreken tijd - Tussentijden - 1e en 2e plaats finishtijden |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal - digitaal |
| Ean | 4549526398827 |
| Merk | G-Shock |
| Serie | Classic Style |
| Naam | Big Case |
| Jaar | 2025 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog - Digitaal |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Kleur Wijzerplaat | Geel |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Oranje, Oranje |
| Kastcode | GA-V01 |
| Diameter | 49 mm |
| Kastdikte | 19.6 mm |
| Materiaal | Resin |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Geel |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | NVT |
| Uurwerk nr. | 5751 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Resin |
| Type band | Geïntegreerde kast-band combinatie |
| Bandbreedte | 31 mm |
| Breedte bandaanzet | 26 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 22 mm |
| Kleur Band | Geel |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Geel |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Schroeven |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | digitaal |
| Tijdzones | Wereldtijd |
| 24-uur indicator | Digitale keuze 12- of 24 uurs notatie |
| Zomer-/wintertijd instelling | Handmatig |
| Datum | digitaal |
| Dag | digitaal |
| maand | digitaal |
| Auto Kalender | digitaal |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/100 seconden, Verstreken tijd, Tussentijden, 1e en 2e plaats finishtijden |
| Timer(s) | Terugtel timer 1/1 seconden-24 uur |
| Uursignaal | digitaal |
| Geluid alarm(en) | 5 Dagelijkse Alarms |
| LED verlichting | Double illuminator: verlichting van voor en achter |
| Knopgeluiden aan/uit | |
| Handmatig wijzers verzetten voor analoog-digitale horloges |
| Schokbestendig |
Ik hou van het horloge vanwege de grootte, vorm en kleur, maar de digitale displays zien er niet zo goed uit als op de foto.....
El reloj me encanta por si tamaño, forma y color, pero las pantallas digitales no de lejos se ven tant bien como en la foto....
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.