POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Edox Historische Collectie - 2020
Dit product behoort tot de historische collectie van Edox . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | 80120 37RNNCA NIR |
| Ean | 7640174548965 |
| Diameter | 44 mm |
| Waterdichtheid | 100 Bar (duiken) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
Dit is het horlogebandje waarmee het horloge door de fabrikant wordt geleverd.
Houd me op de hoogte
Momenteel is de originele riem niet op voorraad. Hij is echter wel in bestelling. Laat uw gegevens achter als u wilt weten wanneer dit product weer op voorraad is. U kunt natuurlijk ook een alternatief kiezen dat nu verkrijgbaar is.
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 7640174548965 |
| Merk | Edox |
| Serie | Neptunian |
| Naam | Skydiver Neptunian |
| Jaar | 2020 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Ja |
| Waterdichtheid | 100 Bar (duiken) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Roségoud, Roségoud, Roségoud |
| Kastcode | 80120 |
| Diameter | 44 mm |
| Kastdikte | 15 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Roségoud |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Saffier |
| Kroon | Geschroefde kroon |
| Materiaal bezel | Keramiek |
| Functie ring | Professioneel duiken |
| Draaiende ring | Eén richting draaibaar |
| Uurwerk nr. | SW200 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Rubber |
| Bandbreedte | 21 mm |
| Breedte bandaanzet | 21 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.