POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Danish Design Historische Collectie - 2019
Dit product behoort tot de historische collectie van Danish Design . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 8718569038366 |
| Diameter | 32 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 14 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Milanese sluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Type Bevestiging | Schroeven |
| Rechte aanzet | Nee |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 8718569038366 |
| Merk | Danish Design |
| Serie | Tidløs |
| Naam | Tåsinge |
| Jaar | 2019 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zilver |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Goud, Goud |
| Kastcode | IV65Q1236 |
| Diameter | 32 mm |
| Kastdikte | 6 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | VX3K ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||
|
|||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type band | Mesh band (Milanese) |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 14 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Milanese sluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Schroeven |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 190 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
Ben er erg blij mee. Ben bekend met dit merk.Heb al meerdere horloges van dit merk gehad.
Ben er erg blij mee. Ben bekend met dit merk.Heb al meerdere horloges van dit merk gehad.
ik ben zeer tevreden
ik ben zeer tevreden
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.