POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Een klassieke combinatie voor een klassieke serie horloges. No nonsens en zakelijk is dit 40 mm grote zilverkleurige Daniel Wellington Sheffield horloge met zwartleren band.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | 0206DW |
| Ean | 7350068240140 |
| Diameter | 40 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Ean | 7350068240140 |
| Merk | Daniel Wellington |
| Serie | Classic |
| Naam | Classic Sheffield |
| Jaar | 2017 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur Wijzerplaat | Wit |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver |
| Kastcode | DW00100020 |
| Diameter | 40 mm |
| Kastdikte | 6 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | GL22 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
Benieuwd hoe het horloge qua formaat om je pols past? Gebruik dan de handige print en pas functie!
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.