POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Citizen Historische Collectie - 2023
Dit product behoort tot de historische collectie van Citizen . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 4974374337344 |
| Diameter | 41 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Hardware | Anti-magnetisch |
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type materiaal | |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 23 mm |
| Breedte bandaanzet | 11 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Type Bevestiging | Pen en buis |
| Rechte aanzet | Nee |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4974374337344 |
| Merk | Citizen |
| Serie | Automatic |
| Naam | Series 8 GMT |
| Jaar | 2023 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Kastcode | 0065X01 |
| Diameter | 41 mm |
| Kastdikte | 13.4 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Enkelvoudig ontspiegeld saffierglas |
| Kroon | Trek kroon |
| Materiaal bezel | Roestvrij staal |
| Functie ring | Dual time |
| Draaiende ring | Bi-directioneel |
| Uurwerk nr. | 9054 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type materiaal | Roestvrij staal |
| Bandbreedte | 23 mm |
| Breedte bandaanzet | 11 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Pen en buis |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 165 mm - 225 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Tijdzones | Dual time / GMT |
| Datum | Venster |
| Anti-magnetisch |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.