POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Citizen Historische Collectie - 2021
Dit product behoort tot de historische collectie van Citizen . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | NA1010-84X |
| Ean | 4974374306883 |
| Diameter | 40 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type materiaal | |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4974374306883 |
| Merk | Citizen |
| Serie | Automatic |
| Naam | Series 8 |
| Jaar | 2021 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Meerkleurig |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Zilver |
| Kastcode | S125758 |
| Diameter | 40 mm |
| Kastdikte | 11.7 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Achthoekig |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Enkelvoudig ontspiegeld saffierglas |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 0950 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
Prima, loopt op de seconde nauwkeurig
Prima, loopt op de seconde nauwkeurig
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.