POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Citizen Historische Collectie - 2023
Dit product behoort tot de historische collectie van Citizen . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 4974374336170 |
| Diameter | 29.5 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Materiaal Band | Synthetisch leer |
| Type materiaal | Ecopet® - Synthetisch leer gemaakt van gerecyclede PET-flessen |
| Bandbreedte | 14 mm |
| Breedte bandaanzet | 10 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 12 mm |
| Kleur Band | Grijs |
| Kleur stiksel | Grijs |
| Type sluiting | Gesp vouwsluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 60 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 110 mm |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4974374336170 |
| Merk | Citizen |
| Serie | Citizen L |
| Naam | Citizen L |
| Jaar | 2023 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur Wijzerplaat | Parelmoer |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Blauw, Blauw, Roségoud |
| Kastcode | 0053L03 |
| Diameter | 29.5 mm |
| Kastdikte | 8.3 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Bicolor rosé |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Type glas | Saffier |
| Glas Diameter | 24.00 |
| Kroon | Cabochon kroon |
| Uurwerk nr. | E031 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Synthetisch leer |
| Type materiaal | Ecopet® - Synthetisch leer gemaakt van gerecyclede PET-flessen |
| Bandbreedte | 14 mm |
| Breedte bandaanzet | 10 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 14 mm |
| Kleur Band | Grijs |
| Type sluiting | Gesp vouwsluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 190 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.