POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Casio Historische Collectie - 2022
Dit product behoort tot de historische collectie van Casio . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 4549526323997 |
| Diameter | 44.2 mm |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
Dit is het horlogebandje waarmee het horloge door de fabrikant wordt geleverd.
Houd me op de hoogte
Momenteel is de originele riem niet op voorraad. Hij is echter wel in bestelling. Laat uw gegevens achter als u wilt weten wanneer dit product weer op voorraad is. U kunt natuurlijk ook een alternatief kiezen dat nu verkrijgbaar is.
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4549526323997 |
| Merk | Casio |
| Serie | Timeless |
| Naam | Marlin |
| Jaar | 2022 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver, Rood |
| Kastcode | MDV-107 |
| Diameter | 44.2 mm |
| Kastdikte | 12.1 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Materiaal bezel | Aluminium |
| Uurwerk nr. | 2784 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Resin |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 200 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
Net geen week in bezit en en pas 1 dag (vandaag) niet gedragen. Gaaf horloge, stevig en zeer goed leesbaar. Bandje waar deze op komt ben ik persoonlijk niet fan van, maar er is genoeg anders leuk te vinden. Ondanks dat het een 44MM kast betreft draagt deze niet zo groot. Dus als je een goed horloge wilt, wat ook nog op tijd staat als het aankomt, overweeg deze vooral.
Net geen week in bezit en en pas 1 dag (vandaag) niet gedragen. Gaaf horloge, stevig en zeer goed leesbaar. Bandje waar deze op komt ben ik persoonlijk niet fan van, maar er is genoeg anders leuk te vinden. Ondanks dat het een 44MM kast betreft draagt deze niet zo groot. Dus als je een goed horloge wilt, wat ook nog op tijd staat als het aankomt, overweeg deze vooral.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.