POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Casio Edifice Historische Collectie - 2025
Dit product behoort tot de historische collectie van Casio Edifice . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | ECB-S10NIS-7A |
| Ean | 4549526407482 |
| Diameter | 43 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/100 seconden, 24 uur - verlopen tijd, split tijd, 2 finishes |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal - digitaal |
| Ean | 4549526407482 |
| Merk | Casio Edifice |
| Serie | Bluetooth Slim Line |
| Naam | CASIO EDIFICE X NISMO |
| Jaar | 2025 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog - Digitaal |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zilver |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver |
| Kastcode | ECB-S10NIS |
| Diameter | 43 mm |
| Kastdikte | 9.6 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Achthoekig |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Gedicht met schroefjes |
| Type glas | Saffier |
| Kroon | NVT |
| Uurwerk nr. | 5734 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 12 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Wit |
| Kleur stiksel | Wit |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | digitaal |
| Tijdzones | Wereldtijd |
| 24-uur indicator | Digitale keuze 12- of 24 uurs notatie |
| Automatische tijdaanpassing | Smartphone synchronisatie |
| Zomer-/wintertijd instelling | Automatisch |
| Datum | digitaal |
| Dag | digitaal |
| Week | digitaal |
| maand | digitaal |
| Jaar | digitaal |
| Auto Kalender | digitaal |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/100 seconden, 24 uur, verlopen tijd, split tijd, 2 finishes |
| Timer(s) | Terugtel timer 1/1 seconden-24 uur |
| Uursignaal | digitaal |
| Geluid alarm(en) | 5 Dagelijkse Alarms |
| LED verlichting | Double illuminator: verlichting van voor en achter |
| Knopgeluiden aan/uit | |
| Vind mijn telefoon | |
| Tijd & plaats | Via smartphone link |
| Bluetooth |
ja het voldoet aan mijn verwachtingen
yes it meets my expectations
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.