POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Roamer Historische Collectie - 2022
Dit product behoort tot de historische collectie van Roamer . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 7640185789036 |
| Diameter | 43 mm |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Garantie |
Roamer 2+5
2 + 5 jaar garantie op nieuwe Roamer horlogesRoamer horloges worden standaard geleverd met 2 jaar garantie. Wanneer u uw nieuwe horloge binnen 90 dagen na aankoop registreert via de Roamer.ch website ontvangt u bovendien gratis 5 jaar extra garantie. |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Ean | 7640185789036 |
| Merk | Roamer |
| Serie | Deep Sea |
| Naam | Deep Sea 200 |
| Jaar | 2022 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Ja |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Goud, Goud, Goud |
| Kastcode | 860833 |
| Diameter | 43 mm |
| Kastdikte | 10.8 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Bicolor |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Saffier |
| Kroon | Geschroefde kroon |
| Materiaal bezel | Roestvrij staal |
| Functie ring | Recreatief duiken |
| Draaiende ring | Eén richting draaibaar |
| Uurwerk nr. | 515 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type materiaal | |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 22 mm |
| Breedte bandaanzet | 22 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Bicolor |
| Type sluiting | Vlindersluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
Ja, het horloge is erg mooi en niet te zwaar, maar voor iemand die graag sport is het precies het juiste horloge.
Ja das tut er Uhr ist sehr schön und auch nicht so schwer.Für jemand der sportlich Mag Genau der richtige
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.