POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Ice-Watch Historische Collectie - 2025
Dit product behoort tot de historische collectie van Ice-Watch . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 4895173338465 |
| Diameter | 38 mm |
| Waterdichtheid | IP68 (Kan worden ondergedompeld) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Connectiviteit | Bluetooth |
| Smartwatch Hardware | Geschikt voor - Android & iOS Compatible |
Dit is het horlogebandje waarmee het horloge door de fabrikant wordt geleverd.
Houd me op de hoogte
Momenteel is de originele riem niet op voorraad. Hij is echter wel in bestelling. Laat uw gegevens achter als u wilt weten wanneer dit product weer op voorraad is. U kunt natuurlijk ook een alternatief kiezen dat nu verkrijgbaar is.
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4895173338465 |
| Merk | Ice-Watch |
| Serie | Ice-Smart |
| Naam | ICE Smart 3.0 |
| Jaar | 2025 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Touchscreen |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | IP68 (Kan worden ondergedompeld) |
| Kleur Wijzerplaat | NVT |
| Kastcode | 024300 |
| Diameter | 38 mm |
| Kastdikte | 12 mm |
| Materiaal | Metaal Legering |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Resin |
| Kastdeksel | Hartslagmeter |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Druk kroon |
| Uurwerk nr. | IW-SMART-THREE ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||
|
|||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Type band | Mesh band (Milanese) |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Milanese sluiting |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Quick release bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 200 mm |
| Originele band |
|
| Bluetooth | |
| GPS |
| Geschikt voor | Android & iOS Compatible |
| Besturingssysteem (OS) | Merkgebonden |
| display | Full Colour |
| Display technologie | AMOLED |
| Display functionaliteit | Touch screen |
| Sensoren | Accelerometer, GPS, Hartslagmeter, Zuurstofmeter |
| Geheugen (RAM) | 128 MB |
| Batterijduur | Tot 7 dagen |
| Connectiviteit | Bluetooth |
| Hartslagmeter | (Optische metingen) |
| Fiets-tracking |
| Countdown Timer |
| Japans | |
| Nederlands | |
| Spaans | |
| Portugees | |
| Italiaans | |
| Frans | |
| Duits | |
| Engels |
| Stappenteller | |
| Stappen-afstand |
| Tijd | Uren, minuten, seconden, Digitale tijd |
| Dag-datum | |
| Stopwatch/Chronograaf | |
| Timer | Interval Timer, Countdown Timer |
| alarm |
| Power saving mode | |
| Personaliseer wijzerplaat | |
| Vind mijn telefoon | |
| Camera afstandsbediening | |
| Zaklamp |
| Activity Tracker | |
| Stress tracker | Geleide ademhalingsoefeningen |
| Bloeddruk | |
| Bloed zuurstofgehalte | |
| Menstruatie cyclus volgsysteem | |
| Verschillende fitness trainingen/sportmodules | |
| Stilstand-/bewegingsherinnering | |
| Calorieteller | |
| Slaapmonitor |
| Bluetooth | |
| Telefoongesprekken via het horloge (telefoonverbinding vereist) | |
| Voice control |
| Meldingen | Smartphone meldingen |
| Wekker | |
| Meldingen van telefonische oproep | |
| Smartphone oproep afwijzen | |
| Accepteer oproepen | |
| Meldingen van berichten | |
| Toont smartphone boodschappen | |
| Meldingen van e-mails | |
| Weer | |
| Soort meldingen | Meldingen op scherm |
| GPS (ingebouwd) |
| Weer |
| Bedien je muziek | (Smartphone sync) |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.