POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
G-Shock Historische Collectie - 2023
Dit product behoort tot de historische collectie van G-Shock . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | GMW-B5000TCC-1 |
| Ean | 4549526343360 |
| Diameter | 43.2 mm |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - digitaal |
| Kalender | Datum - digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/100 seconden, 24 uur |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal |
Dit is het horlogebandje waarmee het horloge door de fabrikant wordt geleverd.
Houd me op de hoogte
Wij hebben deze riem nog niet op voorraad, maar hij is wel verkrijgbaar bij onze leverancier. Laat uw gegevens achter en wij zorgen ervoor dat het product binnenkort voor u beschikbaar is. Zodra het beschikbaar is, sturen wij u een e-mail. U kunt natuurlijk ook kiezen voor een geschikt alternatief dat beschikbaar is!
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4549526343360 |
| Merk | G-Shock |
| Serie | G-Metal |
| Naam | Full Metal Tran Tixxii - Limited Edition |
| Jaar | 2023 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | digitaal |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Kastcode | GMW-B5000TCC |
| Diameter | 43.2 mm |
| Kastdikte | 13 mm |
| Materiaal | Titanium |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Saffier |
| Kroon | Druk kroon |
| Uurwerk nr. | 3459 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Titanium |
| Bandbreedte | 25.5 mm |
| Breedte bandaanzet | 14 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 19 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Schroef |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | digitaal |
| Minuten | digitaal |
| Seconden | digitaal |
| Tijdzones | Thuisstad instelling, Wereldtijd |
| 24-uur indicator | AM/PM indicator, Digitale keuze 12- of 24 uurs notatie |
| Automatische tijdaanpassing | Automatische tijdaanpassing aan/uit, Radiogestuurd |
| Zomer-/wintertijd instelling | Automatisch |
| Datum | digitaal |
| Dag | digitaal |
| maand | digitaal |
| Jaar | digitaal |
| Auto Kalender | Radiogestuurd, Wissel volgorde dag/maand |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/100 seconden, 24 uur |
| Timer(s) | Terugtel timer 1/1 seconden-24 uur |
| Uursignaal | |
| Geluid alarm(en) | Snooze Functie, 5 Dagelijkse Alarms |
| Batterij alarm | Batterij Niveau Indicator |
| Flight Log |
| LED verlichting | Casio Super Illuminator |
| Meertalig | |
| Knopgeluiden aan/uit | |
| Vind mijn telefoon | |
| Energiebesparing stand |
| Schokbestendig |
| Bluetooth | |
| Radiogestuurd | China (BPC) Radio Signal Receiver, Japan (JJY) Radio Signal Receiver, Noord Amerika (WWVB) Radio Signal Receiver, Verenigd Koninkrijk (MSF) Radio Signal Receiver, Europa (DCF) Radio Signal Receiver |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.