POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Het Frederique Constant Classics Moonphase horloge is een nauwkeurig quartz uurwerk dat klassieke stijl combineert met alledaagse functionaliteit. De verfijnde maanfase complicatie is perfect gepositioneerd op 6 uur in de goed uitgebalanceerde en zeer leesbare wijzerplaat met Romeinse cijfers. De 39 mm gepolijste vergulde kast herbergt een FC-206 quartz uurwerk met een batterijlevensduur van maar liefst 60 maanden. Een elegant en verfijnd horloge voor de man die de fijnere dingen in het leven waardeert.
Specificaties
| Ean | 7630428497903 |
| Diameter | 39 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Ean | 7630428497903 |
| Merk | Frederique Constant |
| Serie | Classics |
| Naam | Moneta Moonphase |
| Jaar | 2025 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Ja |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Zilver, Zilver |
| Kastcode | FC-206X3S2/3/4/5/6 |
| Diameter | 39 mm |
| Kastdikte | 7.7 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Saffier |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | FC-206 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 18 mm |
| Breedte bandaanzet | 18 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 16 mm |
| Kleur Band | Bruin |
| Kleur stiksel | Bruin |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Quick release bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 190 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Maanfase | analoog |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.