POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Citizen Historische Collectie - 2009
Dit product behoort tot de historische collectie van Citizen . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 4974374201720 |
| Diameter | 48 mm |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf |
| Alarmen en meldingen | Batterij alarm - Batterij Niveau Indicator |
Dit zijn de bandjes die het meest overeenkomen met uw originele bandje.
| Ean | 4974374201720 |
| Merk | Citizen |
| Serie | Marine |
| Naam | BJ2111-08E |
| Jaar | 2009 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 20 Bar (duiken) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Wit, Wit, Blauw |
| Kastcode | S061784 |
| Diameter | 48 mm |
| Kastdikte | 16 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Geschroefde kroon |
| Materiaal bezel | Roestvrij staal |
| Draaiende ring | Eén richting draaibaar |
| Uurwerk nr. | B740 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||
|
|||||||||||
| Materiaal Band | Siliconen |
| Bandbreedte | 23 mm |
| Breedte bandaanzet | 23 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| 24-uur indicator | Analoge wijzerplaat |
| Datum | Venster |
| Stopwatch / Chronograaf |
| Batterij alarm | Batterij Niveau Indicator |
| Dieptemeter/-sensor | |
| Maximale diepte geheugen |
perfect
perfect
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.