POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeรซn
Productomschrijving
Dit Swiss Military Hanowa horloge heeft een kast gemaakt van Staal zilver met een diameter van 38 mm en is voorzien van een leer band. In de kast bevindt zich een Ronda kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Mineraalglas.
Het horloge is 3ATM. Dit betekent dat het horloge spatwaterdicht is.. Verder wordt het horloge geleverd met Swiss Military 3+2.
.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | 13242M |
| Ean | 7612657031097 |
| Diameter | 38 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
Swiss Military 3+2
3 + 2 jaar garantie op Swiss Military Hanowa horlgesSwiss Military Hanowa horloges worden standaard geleverd met 3 jaar garantie. Wanneer u uw nieuwe horloge registreert via de Swiss Military website www.swissmilitary.ch ontvangt u bovendien gratis 2 jaar extra garantie. Alle informatie vindt u op het garantiekaartje bij uw aankoop. |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Ean | 7612657031097 |
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Naam | Lieutenant |
| Jaar | 2012 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Ja |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur Wijzerplaat | Beige |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Glow, Glow, Zilver |
| Kastcode | 06-4182 |
| Diameter | 38 mm |
| Kastdikte | 6.8 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Type glas | Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 705 SW ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Leer |
| Type materiaal | Krokodillenprint kalfsleer |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Bruin |
| Kleur stiksel | Bruin |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 220 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
prima
prima
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.