POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
De White Lady maak je door gin en sinaasappellikeur te shaken met één speciale toevoeging: eiwit. Het eiwit geeft hem de troebele witte kleur en de zachte schuimlaag. Een subtiele cocktail die je terugziet in zowel het reliëf van de wijzerplaat als de bicolor band van de SRE010J1. Een subtiele dresswatch met een verhaal.
Dit Seiko horloge heeft een kast gemaakt van Staal zilver met een diameter van 30.3 mm en is voorzien van een metaal band. In de kast bevindt zich een Seiko kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Hardlex glasglas.
Het horloge is 5ATM. Dit betekent dat het horloge geschikt is om mee te douchen. Verder wordt het horloge geleverd met 2 jaar garantie.
.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | SRE010 |
| Ean | 4954628248879 |
| Diameter | 30.3 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Ean | 4954628248879 |
| Merk | Seiko |
| Serie | Cocktail Time |
| Naam | Presage - Cocktail Time ‘White Lady’ |
| Jaar | 2023 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur Wijzerplaat | Beige |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Goud, Goud, Goud |
| Kastcode | 2R05-00A0 |
| Diameter | 30.3 mm |
| Kastdikte | 11 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Bicolor |
| Materiaal kastdeksel | Hardlex |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 2R05 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Metaal |
| Type materiaal | Roestvrij staal |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 14 mm |
| Breedte bandaanzet | 14 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 12 mm |
| Kleur Band | Bicolor |
| Type sluiting | Vlindersluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 180 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
| Dag | Venster |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.