POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
De Clover Club: een echte ladies favourite. Deze zachte frambozencocktail maak je door frambozen plat te drukken en te mengen met gin en citroensap. Zo krijg je een hele zachte, troebele roze cocktail met een beetje pit. Vrij vertaald naar de wijzerplaat van de SRE009J1 met de zachte kleur en een patroon in het reliëf.
Dit Seiko horloge heeft een kast gemaakt van Staal zilver met een diameter van 30.3 mm en is voorzien van een metaal band. In de kast bevindt zich een Seiko kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Hardlex glasglas.
Het horloge is 5ATM. Dit betekent dat het horloge geschikt is om mee te douchen. Verder wordt het horloge geleverd met 2 jaar garantie.
.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | SRE009 |
| Ean | 4954628248862 |
| Diameter | 30.3 mm |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Ean | 4954628248862 |
| Merk | Seiko |
| Serie | Cocktail Time |
| Naam | Cocktail time ‘Clover Club’ |
| Jaar | 2023 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 5 Bar (douchen) |
| Kleur Wijzerplaat | Wit |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Roségoud, Roségoud, Roségoud |
| Kastcode | 2R05-00A0 |
| Diameter | 30.3 mm |
| Kastdikte | 11 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Hardlex |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | 2R05 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Metaal |
| Type materiaal | Roestvrij staal |
| Bandbreedte | 14 mm |
| Breedte bandaanzet | 14 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 12 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vlindersluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 200 mm |
| Originele band |
|
Benieuwd hoe het horloge qua formaat om je pols past? Gebruik dan de handige print en pas functie!
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
| Dag | Venster |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.