POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Dit Lotus horlogebandje is gemaakt van leer en wordt aan het horloge bevestigd door middel van bandpennen. De band heeft een breedte van 20 mm en wordt gesloten door middel van een gesp. De band heeft een rechte aanzet wat betekent dat deze band geschikt is voor alle Lotus horloges met een rechte aanzet.
| Materiaal Band | Leer |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Paars |
| Kleur stiksel | Paars |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Roségoud |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 80 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 120 mm |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
Absoluut niet, de riem is zo goed als kapot. Ik herhaal de beoordeling omdat ik in de eerste per ongeluk 5 sterren had gezet. Deze geeft mijn echte mening over het product weer
Rotundamente no, la correa está prácticamente rota. Repito la reseña pues en la primera puse 5 estrellas por error. Este recoge mi verdadera opinión del producto
Absoluut NEE. Een leren chorea die de eerste dag al kraakte en brak. Ik betwijfel of het langer dan 6 maanden meegaat, als ik het goed behandel.
Rotundamente NO. Una corea de cuero que el primer día ya se iba resquebrajando y rompiendo. Dudo que me dure más de 6 meses, tratándola bien
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.