POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Dit Lorus horloge heeft een kast gemaakt van Staal zilver met een diameter van 39.5 mm en is voorzien van een Staal zilver band. In de kast bevindt zich een Seiko Instruments Inc. kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Hardlex glasglas.
Het horloge is 10ATM. Dit betekent dat het horloge geschikt is om mee te zwemmen. Verder wordt het horloge geleverd met 2 jaar garantie.
.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | RH975JX9 |
| Ean | 4894138352973 |
| Diameter | 39.5 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Ean | 4894138352973 |
| Merk | Lorus |
| Serie | Classic |
| Naam | RH975JX9 |
| Jaar | 2021 Herfst/Winter |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Blauw |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Glow, Glow, Wit |
| Kastcode | PC32-X202 |
| Diameter | 39.5 mm |
| Kastdikte | 11 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kroon | Trek kroon |
| Materiaal bezel | Roestvrij staal |
| Draaiende ring | Geen - Vast |
| Uurwerk nr. | PC32 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless Steel Bracelet |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Vouwsluiting met veiligheidsklep |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
zeer goed
zeer goed
5
5
Mooi uurwerk. Levering top. Alles zoals afgesproken. Is niet de eerste keer dat ik daar bestel en altijd correct.
Mooi uurwerk. Levering top. Alles zoals afgesproken. Is niet de eerste keer dat ik daar bestel en altijd correct.
Een uitstekend gebouwd horloge, met een band die gemakkelijk te verstellen is met het juiste gereedschap. De glow-in-the-dark wijzers waren een positieve en onverwachte verrassing.
Um relógio excelentemente contruído, com uma bracelete simples de ajustar com as ferramentas certas. Os ponteiros que brilham no escuro foram uma surpresa positiva e inesperada.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.