POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Dit Ice-Watch horlogebandje is gemaakt van siliconen en wordt aan het horloge bevestigd door middel van bandpennen. De band heeft een breedte van 17 mm en wordt gesloten door middel van een gesp. De band heeft geen rechte aanzet wat betekent dat deze band alleen geschikt is voor de horloges die hieronder worden vermeld.
| Ean | 4895164018918 |
| Materiaal Band | Siliconen |
| Bandbreedte | 17 mm |
| Breedte bandaanzet | 17 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 14 mm |
| Kleur Band | Oranje |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 70 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 110 mm |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
Nee, want de kleur van het polsbandje is lang niet dezelfde als die van het horloge en het is de enige beschikbare keuze.
No because the color of the wristband is far from being thé same as thé Watch and it as thé only choice available
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.