POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Seiko Historische Collectie - 2026
Dit product behoort tot de historische collectie van Seiko . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | SSH186 |
| Ean | 4954628257161 |
| Diameter | 42 mm |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/20 seconden |
| Anders | Energiebesparing stand |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4954628257161 |
| Merk | Seiko |
| Serie | Astron |
| Naam | Astron - 145th Anniversary ‘Solar Eclipse’ |
| Jaar | 2026 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 10 Bar (zwemmen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Goud, Goud, Goud |
| Kastcode | 5X83-0AW0 |
| Diameter | 42 mm |
| Kastdikte | 12.4 mm |
| Materiaal | Titanium |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Zwart |
| Materiaal kastdeksel | Titanium |
| Kastdeksel | Geschroefde achterdeksel |
| Type glas | Enkelvoudig ontspiegeld saffierglas |
| Kroon | Trek kroon |
| Materiaal bezel | Saffierglas |
| Functie ring | Wereldtijd |
| Draaiende ring | Geen - Vast |
| Uurwerk nr. | 5X83 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
| Materiaal Band | Titanium |
| Type band | Massieve schakelarmband |
| Bandbreedte | 25 mm |
| Breedte bandaanzet | 14 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 160 mm - 210 mm |
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Tijdzones | Dual time / GMT, Wereldtijd |
| 24-uur indicator | AM/PM indicator |
| Automatische tijdaanpassing | GPS |
| Zomer-/wintertijd instelling | Automatisch |
| Datum | Venster |
| Dag | (Sub-)wijzerplaat |
| Eeuwige kalender | analoog |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/20 seconden |
| Energiebesparing stand | |
| Oplaadniveau | |
| Vliegtuigmodus |
| GPS |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.