POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Skagen Historische Collectie - 2022
Dit product behoort tot de historische collectie van Skagen . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Ean | 4064092133752 |
| Diameter | 26 mm |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - Analoge wijzer |
| Kalender | Datum - Venster |
| Ean | 4064092133752 |
| Merk | Skagen |
| Naam | Grenen Lille Ocean |
| Jaar | 2022 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | Analoog |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 3 Bar (handen wassen) |
| Kleur Wijzerplaat | Zilver |
| Wijzer kleuren (u,m,s) | Goud, Goud, Wit |
| Kastcode | SKW3034 |
| Diameter | 26 mm |
| Kastdikte | 7 mm |
| Materiaal | 50% Gerecycled roestvrij staal |
| Kastvorm | Rond |
| Kleur kast | Goud |
| Materiaal kastdeksel | 50% Gerecycled roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Type glas | K1 Mineraal |
| Kroon | Trek kroon |
| Uurwerk nr. | GL12 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Resin |
| Type materiaal | Tide Ocean plastic |
| Type band | Schakelband |
| Bandbreedte | 16 mm |
| Breedte bandaanzet | 10 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 14 mm |
| Kleur Band | Groen |
| Type sluiting | Vouwsluiting met drukknoppen |
| Kleur sluiting | Goud |
| Band op maat gemaakt? | Ja |
| Type Bevestiging | Stalen pennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 140 mm - 180 mm |
| Originele band |
|
| Uren | Analoge wijzer |
| Minuten | Analoge wijzer |
| Seconden | Analoge wijzer |
| Datum | Venster |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.